Archiwum
Zakładki:
Słucham z nimi
Zaprzyjaźnione blogi
RSS
sobota, 08 listopada 2008

Witam serdecznie po jakimś tam czasie. Dziękuję za wpisy i zachęcanie mnie do pisania. Wiecie wszyscy, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym kierunku. Mam natomiast hopla na punkcie muzyki różnego rodzaju. Niektórzy z Was wiedzą i znają moje hobby. Słucham muzyki od dzieciaka, tak mniej więcej od 5 roku życia, na początku była to muzyka tamtych lat. Przeboje młodości mojej mamy. Słuchałem wtedy Czerwonych Gitar, Michaja Burano (nie wiem, czy dobrze napisałem jego pseudonim) i pozostałych wykonawców. Kilka lat później mój brat Mirek zaszczepił we mnie trochę mocniejszą muzykę. Słuchałem wtedy takich kapel jak Deep Purple, Locomotiv GT, Led Zeppelin itp. długo by jeszcze wymieniać. Gdzieś na początku szkoły podstawowej wspólnie z kolegami słuchaliśmy polskiej muzyki, były to lata słuchania TSA, Lady Pank, OZ, Lombard i pozostałej elity gwiazd początku lat osiemdziesiątych. Wtedy właśnie z zachodu nadeszła moda na muzykę disco, dance i new romantic. Cdn. Pozdrawiam wszystkich!

 

 

sobota, 01 listopada 2008

Zainspirowany przez Małżonkę, która swojego bloga już dłuższy czas prowadzi, postanowiłem założyć i swojego. Zamierzam pisać, co mi w duszy, a przede wszystkim w uszach, gra.

A ponieważ dziś jest dzień szczególny, jutro również, chcę Wam przedstawić piosenkę, idealnie wpisującą się w nastrój listopadowego święta. Swoją nostalgią pozwala pomyśleć nie tylko o tych znanych...